Skocz do zawartości

Dukascopy Europe (model ECN) - opinie traderów - Rabat prowizji -20%*


raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nadchodzi "nowe". I niestety, nie mam tu na myśli tylko oczywistych zmian wprowadzanych przez ESMA. Akurat w przypadku Dukascopy Europe nowe regulacje wymuszają o wiele więcej zmian w ofercie:

  • - Koniec z prowizją uzależnioną od obrotu
    - Koniec z bonusami
    - Koniec z konkursami
    - Likwidacja "Partial hedge"


https://forexclub.pl/zmiany-ofercie-dukascopy-wejsciu-wytycznych-esma/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Cześć,

od jakiegoś czasu nie mogę odpalać JForex klasycznie..czyli wchodzę na stronkę --> login --> Live JForex i odpalało się z automatu.

A teraz muszę ściagnąć plik (*.jnlp) i z niego odpalać.

Wiem, że niby pierdoła ale jednak irytuje..tym bardziej, że w pracy z tak ściągniętego pliku platforma nie rusza i muszę włączać webową wersję, która mnie do końca nie satysfakcjonuje (ostatnio zauważyłem, że wykres się nie aktualizuje na bieżąco tylko trzeba odświeżać).

O ile w pracy jeszcze bym to zrozumiał, bo nie jestem Administratorem i nie aktualizuje javy ...ale w domu już tak.

To u mnie jakaś lipa czy to normalna procedura teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Korzystam z Mac-a i aplikacji w wersji desktop (zainstalowanej na komputerze) więc niestety nie wiem jak było w moim przypadku wcześniej przy odpalaniu z poziomu strony www ale teraz też ściąga mi się automatycznie plik .jnlp. Natomiast jeśli go włączę to załadowuje się Java, a potem platforma i dalej wygląda wszystko standardowo. Więc wychodzi na to, że teraz to tak wygląda. Ale "dlaczego" to już pytanie do działu IT... Zapewne wcześniej zamiast ściągać i uruchamiać plik samodzielnie dochodziło do tego samoczynnie i niektórzy może mieli z tym problem (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dukascopy Bank wprowadza nowe możliwości wpłat depozytu. Konta handlowe można połączyć teraz także z kontem Skrill lub Neteller klienta. Dukascopy Bank przyjmuje środki tylko z rachunków Skrill lub Neteller należących do posiadacza rachunku handlowego w Dukascopy Bank. Powiązania i wpłaty można dokonać za pośrednictwem Panelu Inwestora.

https://www.dukascopy.com/swiss/pl/forex/forex-trading-accounts/funding-facilities/?ibref=7403&lang=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tak dobrej oferty dawno nie było. Dukascopy wprowadza nową promocję. Można obniżyć na stałe koszty prowizji o... -50%. Oferta skierowana jest dla osób, które jeszcze nie mają konta u tego brokera.

Szczegóły:

https://forexclub.pl/dukascopy-obnizy-ci-prowizje-o-50-na-stale-promocja-dla-nowych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • raposo zmienił(a) tytuł na Dukascopy Europe (model ECN) - opinie traderów - Rabat prowizji -20%*

Po dłuższej przerwie wróciła możliwość zaoferowania traderom obniżonej prowizji, z czego od razu skorzystaliśmy. Co to oznacza? Wszyscy nasi Klubowicze, którzy założą NOWY rachunek w Dukascopy Europe, otrzymają rabat prowizji w wysokości -20% na pierwszy miesiąc. To maksymalne wartości, które broker pozwala zaoferować, jednak lepsze to niż nic ;) 

Oczywiście, cała lista pozostałych benefitów oferowana jest przez nas bezpłatnie i dożywotnio. Pełną listę znajdziecie tutaj:

https://forexclub.pl/co-zyskujesz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...