Grater

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Grater

 • Tytuł
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Grater

  podatki od fx

  no Tobie się może nie chce, ale myślałem, że zmiana zasad w trakcie gry jest tylko u nas możliwa. Nie tak się to załatwia. Mam konto również u innego brokera i tam nie ma takich numerów. Jest termin i do 3.01 mam czas. Mogę zabrać kasę, albo podać NIP. W XM pewnie również podam, bo szkoda kasy, ale jak już mi się uda zalogować to pierwszą rzeczą, którą zrobię będzie wypłata 100%, a drugą i ostatnią zamknięcie konta. W tym biznesie zaufanie to podstawa.
 2. Grater

  podatki od fx

  Właśnie XM zablokowało dostęp do rachunku, jeśłi nie poda się informacji podatkowych już na etapie logowania. Ciekawe jak mam wypłacić pieniądze? Takie zagrania to chyba poniżej pasa są już. Tydzień temu przysłali maila, że trzeba podać do 3.01.2018, bo nie będzie można zawierać transakcji, ale nic nie było o braku mozliwości zalogowania i wypłaty. Oj, nieładnie.
 3. Grater

  podatki od fx

  Wielka Brytania
 4. Grater

  podatki od fx

  Właśnie dostałem maila od brokera o konieczności uzupełnienia numeru TIN zgodnie z dyrektywą Common Reporting Standard (CRS). Totalny matrix mamy
 5. Grater

  FxPro - Opinie / Opis / Rabat prowizji DO 15%

  Dzięki, o tym nie pomyślałem. No to jeszcze jeden temat. Zostawiłem w piątek otwarte zlecenie BUY ze sl mniej więcej w połowie luki, która powstała w weekend. No i zlecenie zostało zamknięte ze stratą, ale po cenie otwarcie po weekendzie, a nie po sl. Czy to jest normalne?
 6. Grater

  FxPro - Opinie / Opis / Rabat prowizji DO 15%

  No to wrzucam. w żółtym polu jest opis świeczki. Widać, że max nie doszedł do poziomu zamknięcia transakcji. Czerwona linia to poziom SL. http://strefa3.pl/transakcja.jpg i pasek z historii: http://strefa3.pl/historia.jpg
 7. Grater

  FxPro - Opinie / Opis / Rabat prowizji DO 15%

  W ostatni piątek jedno z moich zleceń SELL (w FXPro) zostało zamknięte 120 pipsów (!!!) powyżej ustawionego SL. Czy broker ma obowiązek zamykać zlecenia dokładnie na SL (może +/- 2-3 pipsy ze względu na opóźnienia)? Czy mogę takie zlecenie reklamować?
 8. Grater

  FxPro - Opinie / Opis / Rabat prowizji DO 15%

  @reposo czy mógłbyś wyjaśnić taką rozbieżność: - w opisie FXPro w ForexClubie jest napisane, że min. depozyt to 500 PLN. - w centrum pomocy FXPro , że minimalny zalecany to 500 USD (czyli jakieś 2K PLN), ale "jednak w dowolnym momencie możesz wpłacić kwotę minimalnego depozytu wynoszącą 100 USD" (czyli ok. 400 PLN). To ile trzeba wpłacić minimum, żeby móc zacząć handlować? Pomijam kwestie zarządzania ryzykiem i takie tam. Chciałbym u nich zacząć testowo z minimalną kwotą, żeby przetestować w realu wpłaty/wypłaty/szybkości itd.
 9. Z mojej praktyki w MT4 najlepiej sprawdza się mały skrypcik, który dodaje jednym klikiem zlecenie ze zdefiniowanymi SL i TP. Wszystkie parametry można zdefiniować wcześniej, mamy gotowca i nie zastanawiamy się, gdy mamy gorącą akcję, co nam jakiś EA dołoży. A w razie czego można zmienić. Coś, jak One Click Trading, tylko tam nie ma SL i TP. Aż dziwne, że takiej prostej rzezcy nie zaimplementowali.