Skocz do zawartości
  • IC Markets

pit Forex Club - Podatek 8 - na rok podatkowy 2022 8.5.0


4 zrzuty ekranu

Informacje o pliku

Forex Club – Podatek 8 - zupełnie nowa odsłona programu pomocnego w wyliczeniu należności i rozliczeniu podatku z polskim Urzędem Skarbowym od zysków/strat osiągniętych na rynku Forex za granicą.
Jest to wersja dedykowana na rok podatkowy 2021 i kolejne.

Możliwości programu:

  • przeliczanie transakcji z waluty obcej na PLN po odpowiednich kursach,
  • wyliczenie należności dla walut obcych oraz polskiego złotego,
  • obsługa platform MetaTrader 4/5, cTrader, JForex, Plus500, SaxoTrader,
  • obsługa transakcji giełdowych wg zasady fifo,
  • analiza wyliczeń w oparciu o dane sumaryczne i cząstkowe,
  • uwzględnienie wpłat i wypłat na rachunek,
  • uwzględnienie stawek swap, opłat giełdowych oraz zapłaconej prowizji.

Do programu dołączono szczegółową instrukcję obsługi wraz z opisem procedury aktywacyjnej oraz plik z kursami walutowymi NBP z roku 2021 i 2022.

Najnowsza wersja aplikacji oznaczona jest jako 8.5.0.

Dla osób, które posiadają otwarty rachunek u jednego z brokerów z którymi współpracujemy, program jest całkowicie darmowy.


Co nowego w wersji 8.5.0   Zobacz listę zmian

Dodano

- zaktualizowano biblioteki programu,
- zaktualizowano konfiguracje dla dostępnych platform transakcyjnych,
- przebudowano moduł aktywacji programu,
- usunięto rzadki błąd odczytu niektórych plików .csv,
- załączono paczkę kursów NBP z 2022 roku.

 Udostępnij


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze



Nie mogę otworzyć programu. Mam komunikat " nie można kontynuować wykonywania kodu , ponieważ nie znaleziono obiektu MSVCP140.dll ".  Może wiecie w czym jest problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makpfi

Wpisz w profilu w szczegółach rachunku XTB kod marketingowy (xStation -> Moje Konto (prawy górny róg) -> Pokój Inwestora -> Informacje marketingowe) i oczekuj na weryfikację.

I pisz w wątku na forum, a nie w komentarzach do pliku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomasz,

Oprócz tego, że musisz mieć konto u brokera partnerskiego, to warunkiem jest, aby znajdowało się ono w grupie Forex Club. Dla nie-Klubowiczów istnieje możliwość zakupu pełnego dostępu. Szczegóły przekażę Ci w wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogować do programu. Zresetowałem nazwę użytkownika i haslo na koncie i nic. Wyskakuje mi taki komunikat jak w załączniku. Mam konto w XTB  NR. <wycięte przez moderatora>

Screenshot_8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Meduza60 napisał(a):

Nie mogę się zalogować do programu. Zresetowałem nazwę użytkownika i haslo na koncie i nic. Wyskakuje mi taki komunikat jak w załączniku. Mam konto w XTB  NR. <wycięte przez moderatora>

 

Witaj Andrzej,

Od początku. W punktach dla większej przejrzystości:

1) w polu użytkownika wprowadzasz zły login. Na forum jest to Meduza60 więc i taki login musisz wpisać w aplikacji. Hasło do logowania to także hasło z forum.

2) w swoim profilu wybrałeś brokera XTB oraz wpisałeś numer konta (usunąłem go z Twojej wiadomości ze względów bezpieczeństwa) - przy rejestracji profilu jest informacja, że w przypadku tego brokera potrzebny jest tzw. kod marketingowy.

Można znaleźć go w: xStation -> Moje Konto (prawy górny róg) -> Pokój Inwestora -> Informacje marketingowe.

Przydatna będzie też orientacyjna data otwarcia konta -> możesz mi ją podesłać w wiadomości prywatnej.

3) Po zaktualizowaniu kodu w ustawieniach profilu (wchodzisz w swój profil -> edytujesz dane z lewej strony) w ciągu 24h nastąpi weryfikacja przynależności do grupy Forex Club. Jeśli będzie ona pozytywna, otrzymasz dostęp do Pakietu Premium i pełnej wersji aplikacji podatkowej, o czym zostaniesz poinformowany osobnym komunikatem na forum.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, azysiek napisał(a):

Witam,

potrzebuję rozliczyć PIT za 2022 r. oraz zaległy za 2021 r. Którą wersję programu powinienem kupić, aby wykonać takie rozliczenia? 

Dziękuję

Witaj,

Najlepiej pobrać wersję oznaczoną jako 8.5. Jest ona najbardziej aktualna i posiada najwięcej funkcji. Oczywiście obsługuje także lata wsteczne - wystarczy załadować wcześniej plik z kursami NBP z danego roku. Można je pobrać stąd:

 

NBP_2018-2022.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko się upewnię co do funkcjonalności programu: mam pobrane statementy z MT4 za 2022 i 2021 r. Rozumiem, że wystarczy wgrać te pliki, aby program na tej podstawie dokonał stosownych obliczeń do deklaracji?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukstok napisał(a):

Witam, czy dzisiaj o tej porze jeszcze działa forum ? Piszę ws. dostępu do programu Podatek 8.

Działa niemalże całodobowo :) Pisz na PW jak możemy Ci pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Niestety nie mogę otworzyć programu. Nie znaleziono obiektu VCRUNTIME140_1_dli i MSVCO140.dll.

Dodam że już zainstalowałem wersję visual cc++ i nadal wyskakuje błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj komentarz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...