Skocz do zawartości
  • IC Markets

pit Forex Club - Podatek 7.0 - na rok podatkowy 2020 7.1.0


3 zrzuty ekranu

Informacje o pliku

Forex Club – Podatek 7.0 to kolejna odsłona narzędzia pomocnego w wyliczeniu należności i rozliczeniu podatku z polskim Urzędem Skarbowym od zysków/strat osiągniętych na rynku Forex za granicą.
Jest to wersja dedykowana na rok podatkowy 2020.

Możliwości programu:

  • przeliczanie transakcji z waluty obcej na PLN po odpowiednich kursach,
  • wyliczenie należności dla walut obcych oraz polskiej złotówki,
  • obsługa platform MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader, JForex,
  • uwzględnienie rabatów prowizji udzielanych przez Forex Club,
  • uwzględnienie wpłat i wypłat na rachunek,
  • uwzględnienie stawek swap oraz zapłaconej prowizji.

Biblioteki programu zostały dostosowane do najnowszego środowiska Adobe Air (wersji 33 i wyższej, wspieranej od nowego roku przez firmę Harman).

Do programu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi wraz z opisem procedury aktywacyjnej oraz plik z kursami walutowymi NBP z roku 2020.

Dla osób, które posiadają otwarty rachunek u jednego z brokerów z którymi współpracujemy, program jest całkowicie darmowy.


Co nowego w wersji 7.1.0   Zobacz listę zmian

Dodano

- zaktualizowano biblioteki programu,

- zmodyfikowano moduł JForex, dostosowując go do nowej, rozszerzonej struktury raportu,

- poprawiono moduł wydruku raportu MT5,

- usunięto rzadki błąd powodujący brak wyświetlania się komunikatów błędów pod Adobe Air 31.

 Udostępnij


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Witam, w wersji 7.0 programu Podatek nie da się załadować raportu z platformy ani pliku z NBP na MacOS BigSur (11.2). Okienka do wyboru plików się po prostu nie otwierają. Ręczne wprowadzenie ścieżek do plików w polach edycyjnych też nie przynosi efektu. Oczywiście posiadam czystą instalację AdobeAir  runtime ze strony https://airsdk.harman.com/runtime w wersji 33.1.1.385. Bardzo proszę o weryfikację, z góry dziękuję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z rozliczeniem dukascopy, w zeszłym roku wyliczyło mi dobrze pit, lecz teraz pokazuje same zera a ilość transakcji się zgadza oraz z metatrader 4 liczy dobrze, chciałbym się zapytać w jaki sposób program liczy przychód oraz koszty uzyskania przychodu, jedyne co wyliczyłem to stratę po zsumowaniu wszystkich transakcji (próbowałem zliczać wszystkie plusy oraz minusy ale to mi się nie zgadza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, solmyr said:

Witam, mam problem z rozliczeniem dukascopy, w zeszłym roku wyliczyło mi dobrze pit, lecz teraz pokazuje same zera a ilość transakcji się zgadza oraz z metatrader 4 liczy dobrze, chciałbym się zapytać w jaki sposób program liczy przychód oraz koszty uzyskania przychodu, jedyne co wyliczyłem to stratę po zsumowaniu wszystkich transakcji (próbowałem zliczać wszystkie plusy oraz minusy ale to mi się nie zgadza)

Ok już sobie poradziłem, zmieniłem na plik positions-close.csv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj komentarz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...